KICK APS nv

Kleine Mechelsebaan 50
3200 Aarschot
België

T +32 16 565 525
F +32 16 567 007

rental@kick.be
PRIJSAANVRAAG NIEUWSBRIEF

Geef je e-mail adres onder op
om op de hoogte te blijven!

Pioneer DJ Member Of
BESA - Belgian Event Supplier Association
Find us on Facebook

WIE IS WIE?

Ruben Verboomen

Ruben Verboomen

Management KICK APS

Rental

ruben@kick.be

Karel Geukens

Karel Geukens

Management KICK APS

Onderhoud & herstelling

karel@kick.be
Simon Nowak

Simon Nowak

Rental

simon@kick.be

Thomas Jacobs

Thomas Jacobs

Onderhoud & herstelling | Junior Backliner

thomas@kick.be
Chris Lemmens

Chris Lemmens


Senior Backliner

chris@kick.be

Natasja Verbeeck

Natasja Verbeeck


Magazijn | Junior backliner

Natasja@kick.be